„Siedem Grzechów Po Góralsku” dla Andrzeja Brandstattera

Data/Czas
Date(s) - 12/09/2020
19 h 00 min - 20 h 30 min

Lokalizacja
Wikarówka - Białka Tatrzańska

Kategorie


!!! UWAGA !!! Spektakl odwołany !!! 

Komunikat w tej sprawie:

Nasi Kochani! W związku z tym, że znowu znaleźliśmy się w żółtej strefie, jesteśmy zmuszeni odwołać nasze wydarzenie. Jest nam niezwykle przykro z tego powodu, ponieważ chcieliśmy się włączyć w pomoc dla Pana Andrzeja Brandstattera, wystawiając nasze przedstawienie. Niestety, sytuacja w żółtej strefie wygląda tak, że na sali zajętych mogłoby być jedynie 25% miejsc. Na „Wikarówce” w Białce Tatrzańskiej daje to liczbę zaledwie 25 osób na całą widownię. W związku z tym, że informacja o tym, że Powiat Tatrzański ponownie trafił do żółtej strefy, pojawiła się dopiero wczoraj, nie jesteśmy w stanie przenieść naszego spektaklu do innego budynku. Proponujemy jednak coś innego. Mamy dla Was kilka płyt z naszymi przedstawieniami, a więc wkrótce przeprowadzimy licytację, z której całkowity dochód przekażemy na konto Fundacji im. Adama Worwy, której podopiecznym jest Pan Andrzej Brandstatter. O szczegółach licytacji poinformujemy na stronie naszej grupy w najbliższym czasie!
Miejmy nadzieję, że sytuacja wkrótce się unormuje i będziemy w stanie zagrać.
Na koniec podajemy jeszcze numer konta, na który można wpłacać pieniądze na rzecz Pana Andrzeja Brandstattera:
53 1240 1574 1111 0010 3480 6570
Pozdrawiamy!

Kochani! Zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór z Grupą Teatralną „Coz Teroz Bedzie?” z Białki Tatrzańskiej. Podczas niego zostanie wystawiony spektakl „Siedem Grzechów Po Góralsku”, który powstał w oparciu o teksty Ks. Prof. Józefa Tischnera oraz gawędy Kazimierza Przerwy-Tetmajera.

Tym razem zagramy dla Andrzeja Brandstattera- Człowieka o naprawdę Wielkim Sercu, który przez lata – pomimo wielu życiowych trudności – wspierał inne osoby w rozwijaniu ich pasji oraz miłości do kultury ludowej, zwłaszcza kultury góralskiej. Pan Andrzej to uznany artysta, przyjaciel wielu muzyków. Wraz z nimi, a także podopiecznymi założonej przez niego Fundacji Pro Artis oraz góralskimi zespołami, tworzył niezwykłe święto – Wierchowe Spotkania!

Teraz Pan Andrzej potrzebuje naszej pomocy. Od wielu lat zmaga się z ciężką chorobą – stwardnieniem rozsianym. W związku z pandemią koronawirusa, nie jest w stanie opuszczać swego domu. Jego stan wiąże się z potrzebą stałej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Duża część kosztów musi być również przeznaczona na lekarstwa.

Wszystkie pieniądze uzbierane przez nas „do kapelusa” zostaną przekazane na konto Fundacji im. Adama Worwy, która wspiera Pana Andrzeja Brandstattera.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły wieczór! Pomóżmy wspólnie Andrzejowi Brandstatterowi!

Piyknie pytomy!

P. S. Budynek „Wikarówki” znajduje się naprzeciwko drogi dojazdowej do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Spektakl "Zabocony" - Grupa Teatralna z Białki Tatrzańskiej "Coz Teroz Bedzie?"

Grupa Teatralna z Białki Tatrzańskiej „Coz Teroz Bedzie?”

Bookmark the permalink.

Comments are closed.