Konkurs z okazji przekroczenia 15000 wyświetleń filmów na naszym kanale na YT

‼️‼️UWAGA‼️‼️ Z okazji przekroczenia 15000 wyświetleń filmów na naszym kanale na YT (https://goo.gl/AccY42) dzięki uprzejmości Anny Malaciny-Karpiel organizujemy konkurs w którym do wygrania są dwa tomiki wierszy „Ku prowdziy” wraz z imienną dedykacją dla zwycięzcy i autografem Autorki. Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?
1) Polubić Skarby Gór oraz udostępnić i polubić ten post do poniedziałku 13 sierpnia do godz 22:00 – wśród osób spełniających ten warunek rozlosujemy jeden tomik wierszy.
lub
2) Polubić Skarby Gór i pod tym postem w komentarzu napisać, co najbardziej podoba Ci się w kulturze góralskiej? Osoba, pod której komentarzem będzie najwięcej łapek w górę lub  serduszek(do poniedziałku 13 sierpnia do godz 22:00) otrzyma drugą książkę.
Zapraszamy dodatkowo do polubienia strony Anny Malaciny-Karpiel dzięki, której w tym konkursie są do wygrania dwie książki.

Losowanie książki odbędzie w poniedziałek 13 sierpnia ok godz. 23:00. Odbiór nagród z autografem będzie możliwy od 16 sierpnia.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz