55. Sabałowe Bajania – Ogłoszenie wyników – zawody strzeleckie

55. Sabałowe Bajania - Ogłoszenie wyników
55. Sabałowe Bajania – Ogłoszenie wyników

W sobotę pod bukowiańskimi termami rozegrały się zawody strzeleckie. Tym razem Sabałowa Flinta trafiła do Barbary Kamińskiej z Bukowiny Tatrzańskiej.

Wyniki w poszczególnych grupach:

Konkurencja dzieci do lat 12, odległość 25m, karabinek pneumatyczny:

  1. Mateusz Marcinków – Leśnica – 42 pkt (10, 9, 9, 7, 7; 6, 4, 3)
  2. Wojciech Kramarz – Bukowina Tatrzańska – 40 pkt (9, 9, 8, 8, 6; 4,0,0)
  3. Maria Kamińska – Bukowina Tatrzańska – 36 pkt (9, 8, 7, 7, 5; 4, 4, 0)
  4. Franciszek Rzepka – Bukowina Tatrzańska – 36 pkt (8, 7, 7, 7; 3, 3, 3)
  5. Bartosz Kotłowski – Lubartów – 24 pkt (7, 6, 5, 5, 1; 0, 0, 0)
  6. Aleksander Łapka – Bukowina Tatrzańska – 14 pkt (7, 3, 3, 1, 0; 0, 0, 0)

Konkurencja młodzieżowa od 13 do 18 lat, odległość 25m, karabinek pneumatyczny:

  1. Edward Charczuk – Bukowina Tatrzańska – 43 pkt (10,10,9,9,5; 5,4,1)
  2. Szymon Sarna – Czarna Góra – 39 pkt (9,9,8,7,6; 6,6,4)
  3. Łukasz Kępny – Żory – 39 pkt (9,8,8,7,7; 4,3,1)
  4. Kamil Skawiniak – Bukowina Tatrzańska – 35 pkt (9,7,7,6,6; 5,5,1)
  5. Paweł Rzadkosz – Bukowina Tatrzańska – 34 pkt (8,8,7,6,5; 4,4,3)
  6. Jerzy Mroczek – Warszawa – 33 pkt (10,7,7,5,4; 0,0,0)
  7. Marcin Marcinków – Leśnica – 32 pkt (9,7,6,6,4; 4,2,2)
  8. Mateusz Kołodziejczyk – Łódź – 30 pkt (9,8,6,5,2; 0,0,0)

Konkurencja Kobiety, odległość 25 metrów, karabinek pneumatyczny:

  1. Barbara Kamińska – Bukowina Tatrzańska – 44 pkt (10,9,9,8,8; 6,5,4)
  2. Wioletta Marcinków – Leśnica – 38 pkt (10,9,7,6,6; 5,5,3)
  3. Patrycja Augustyn – Paryż – 34 pkt (8,8,6,6,6; 1,0,0)
  4. Ewelina Zelek – Tarnawa – 30 pkt (9,8,5,5,3; 2,2,0)

Konkurencja Mężczyźni, odległość 25 metrów, karabinek pneumatyczny:

  1. Grzegorz Pęczak – Warszawa – 42 pkt (9,9,8,8,8; 3,2,0)
  2. Adrian Rosół – Białka Tatrzańska – 41 pkt (10,9,9,7,6; 6,5,2)
  3. Sarna Józef – Czarna Góra – 41 pkt (9,9,8,8,7; 7,7,7)
  4. Maciej Łabno – Kórnik – 40 pkt (10,10,8,6,6; 5,5,3)
  5. Wojciech Antczak – Kórnik – 39 pkt (9,9,7,7,7; 7,1,0)
  6. Zdzisław Jakubowski – Kórnik – 39 pkt (9,8,8,8,6; 5,3,2)
  7. Paweł Rzadkosz – Bukowina Tatrzańska – 34 pkt (9,8,7,6,4; 3,2,0)
  8. Sebastian Mroczek – Warszawa – 32 pkt (9,8,6,5,4; 4,1,0)
  9. Krzysztof Pytel – Kraków – 31 pkt (8,7,6,5,5; 4,3,1)
  10. Marek Baranowski – Kórnik – 29 pkt (8,7,5,5,4; 3,0,0)
  11. Rafał Karpiński – Warszawa – 29 pkt (8,7,5,5,4; 1,0,0)
  12. Marcin Nowak – Kórnik – 29 pkt (7,6,6,5,5; 3,3,0)
  13. Marek Łapka – Bukowina Tatrzańska – 28 pkt (9,7,5,4,3; 1,0,0)
  14. Maciej Buńda – Bukowina Tatrzańska – 28 pkt (8,7,5,5,3; 3,2,1)
  15. Piotr Kotłowski – Lubaczów – 27 pkt (7,7,6,4,3; 3,2,1)
  16. Mateusz Kępny – Żory – 20 pkt (7,6,5,1,1; 1,0,0)
  17. Piotr Augustyn – Paryż –  1 pkt (1,0,0,0,0; 0,0,0)

Najlepszy wynik w rozgrywanych zawodach, oraz główne trofeum:
„Sabałową Flintę” zdobyła: Barbara Kamińska z Bukowiny Tatrzańskiej.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz